Aktuálně

ANDREJ BABIŠ: Z PLÁNOVANÉHO RŮSTU PLATŮ UČITELŮ O 15 % V ROCE 2020 BY MĚLA POLOVINA DO TARIFŮ!

  • Zveřejněno: 14.01.2019

Předseda vlády ČR a předseda hnutí ANO Andrej Babiš v pořadu Partie, který vysílá TV Prima v neděli před polednem, prohlásil, že polovina částky z plánovaného 15procentního navýšená platů učitelů v roce 2020 by měla jít do tarifů a druhá polovina na odměny. Odůvodnil to tím, že tímto způsobem se dají vyšší kompetence ředitelům jednotlivých škol.

Učňové se opět vracejí do fabrik, vzdělávat se budou přímo v provozech

  • Zveřejněno: 13.01.2019

Praktická výuka přímo v továrnách. To je novinka, která v Karlovarském kraji čeká na některé studenty ve školním roce 2019/2020. K tomuto kroku se odhodlala Střední průmyslová škola v Ostrově i karlovarská uměleckoprůmyslová škola. iDNES.cz

V novém do nového roku

  • Zveřejněno: 13.01.2019

Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb spustil v novém roce nový web oszptns.cmkos.cz upravený i pro zobrazení v mobilních zařízeních.

Konference Bezpečně spolu

  • Zveřejněno: 12.01.2019

Společnost Arrano Group s.r.o. ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí pořádá Konferenci Bezpečně spolu na téma: Koordinátor BOZP a jeho vztah k účastníkům výstavby a praxe s kvalitou zpracování technologických postupů včetně rizik a opatření, která se koná 29. - 30. ledna 2019 v hotelu Maximus Resort v Brně.

Vyšší odvody, mzdy i příspěvky na zdravotnické pomůcky. Co letos čeká pojištěnce?

  • Zveřejněno: 12.01.2019

Jaké novinky vás čekají jako zaměstnance či zaměstnavatele? Podívejte se na výběr nejpraktičtějších novinek, které přineslo pracovní právo a právo sociálního zabezpečení. LIDOVKY.cz