Bankovní služby

Finanční poradna: Jak spravovat majetek přes svěřenské fondy

  • Zveřejněno: 13.06.2016

Češi mají už zhruba dva roky možnost spravovat své finance prostřednictvím tzv. svěřenských fondů. V západních zemích jde o poměrně běžný způsob nakládání s majetkem, u nás však vznik svěřenských fondů umožnil až nový občanský zákoník. Podle informací Asociace na podporu a rozvoj svěřenských fondů (APRSF) jich dnes v České republice existuje něco kolem tří stovek.

PRŮVODCE ÚVĚROVÝMI REGISTRY

  • Zveřejněno: 20.05.2016

Dozvíte se, jak v praxi probíhá vyřizování spotřebitelského úvěru a jaká úskalí vás mohou potkat

Webový portál kolikmam.cz je unikátním společným projektem Bankovního a Nebankovního registru klientských informací a je podporovaný bankami, stavebními spořitelnami, leasingovými, splátkovými a faktoringovými institucemi, které působí na českém finančním trhu a jsou uživateli obou registrů. Jeho jedinečnost spočívá v tom, že zaregistrovanému uživateli umožňuje pohodlný on-line přístup k jehoú věrové zprávě

http://www.kolikmam.cz/?gclid=CPfB1fv158wCFZEy0wodBY0I7w

 

Hypotéky

  • Zveřejněno: 28.04.2016

Vyhodnotíme pro vás aktuální nabídku hypoték napříč trhem a nalezneme řešení, které by mohlo odpovídat vašim potřebám. Každý rok zprostředkujeme hypotéky za více než 12 miliard korun. 

Hypoteky

Srovnávač bankovních a pojišťovacích služeb

  • Zveřejněno: 01.10.2014
Chytryhonza.cz - přes 300 000 spokojených zákazníků, téměř 2 000 finančních produktů v nabídce, přes 1 500 specialistů po celé ČR, 187 partnerů bank, pojišťoven, investičních společností a jiných, 5 let na trhu.