Aktuálně

Kolektivní vyjednávání u SŽDC

  • Zveřejněno: 14.11.2018

Dalším, v pořadí již pátým společným, jednáním pokračovalo v úterý 13. listopadu 2018 kolektivní vyjednávání u Správy železniční dopravní cesty, s. o. Úplná shoda v jednání nastala v oblasti poskytování KOP na rok 2019.

Veletrh Uplatni.se i letos nabídne práci mladým lidem

  • Zveřejněno: 13.11.2018

Už počtvrté budou 21. listopadu prostory Studia ALTA otevřeny pro veletrh pracovních příležitostí Uplatni.se. Jde o veletrh zaměřený na oblast udržitelného podnikání a určen je pro studenty a absolventy vysokých škol, jako inspirace úspěšnými projekty a zajímavými řečníky. Seznámit se zde mohou také s firmami a organizacemi, které se jen „nenatírají na zeleno“, ale skutečně realizují aktivity v rámci podpory udržitelného rozvoje. Na veletrhu Uplatni.se mají návštěvníci také příležitost získat vhodné kontakty pro své budoucí pracovní uplatnění nebo pro založení vlastního podnikání.

NÁVRH SPOLEČNÉ ZEMĚDĚLSKÉ POLITIKY PO ROCE 2020 JE I NADÁLE V CENTRU POZORNOSTI STÁTNÍCH ORGÁNŮ I ZEMĚDĚLSKÉ VEŘEJNOSTI!

  • Zveřejněno: 13.11.2018

V listopadu loňského roku předala Evropská komise Evropskému parlamentu, Radě Evropy, Evropskému hospodářskému výboru a Výboru regionů k diskusi návrh Společné zemědělské politiky (SZP) po roce 2020. Od té doby probíhá ve všech členských zemích EU debata, a to na různých úrovních státní správy i zemědělské veřejnosti těchto zemí s cílem zaujmout určitý postoj k tomuto návrhu Evropské komise.

V Uherském Hradišti si žáci budou vybírat školu

  • Zveřejněno: 13.11.2018

Celkem 33 středních škol nejen z okresu Uherské Hradiště, ale i širokého okolí, a 10 zaměstnavatelů působících v tomto regionu se představí na „Přehlídce středních škol a pracovního uplatnění“.  Akce proběhne ve dnech 13. – 14. 11. 2018 mezi 9.00 – 17.00 hodinou v Klubu kultury v Uherském Hradišti.