Videoarchiv

VIDEO: Tisková konference OS k odměnám, osmitisícovém benefitu a sociálním službám

  • Zveřejněno: 07.08.2021
O vyplácení mimořádných odměn zaměstnancům zdravotnictví za práci při pandemii, o osmitisícovém benefitu pro zdravotníky na zdravotní lázeňskou péči či na zdravotní rehabilitační péči a o dofinancování sociálních služeb informovali v úterý 3. srpna na tiskové konferenci představitelé Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR.

S odbory panuje shoda: Minimální mzda 18 tisíc korun je cestou, jak nastartovat obnovu ekonomiky

  • Zveřejněno: 17.06.2021
Shodli se na tom účastníci jednání, která se dnes konala na půdě Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, tedy ministryně Jana Maláčová (ČSSD), vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) a zástupci odborových organizací zastupujících většinu zaměstnanců v čele s předsedou ČMKOS Josefem Středulou a předsedou ASO ČR Bohumírem Dufkem.

Zdraží české potraviny kvůli kvótám?

  • Zveřejněno: 06.04.2021
Jeden z nejkontroverznější zákonů posledních měsíců, zavedení povinných kvót na české potraviny, čeká na závěreční schválení v poslanecké sněmovně. Záznam online debaty Deníku s prezidentem SOCR Tomášem Prouzou, zástupci potravinářů, zemědělců i řetězců k tématu povinných kvót. deník
 

Mezinárodní konference ASO

  • Zveřejněno: 29.12.2020
Podívejte se na záznam mezinárodní konference Asociace samostatných odborů „Budoucnost společnosti, ekonomika, sociální dopady na zaměstnanost, společenský život, sociální dimenze a kolektivní vyjednávání v roce 2021“, která se vysílala v přímém přenosu 29. prosince 2020 od 9.00 hodin.

Mezinárodní konference ASO

  • Zveřejněno: 18.12.2020
Prohlédněte si záznam mezinárodní konference Asociace samostatných odborů „Role kolektivního vyjednávání v době rostoucí digitalizace práce“, která se vzhledem k okolnostem souvisejícím s pandemií koronaviru uskutečnila formou videokonference 17. prosince 2020.