Videoarchiv

Předseda OS SOO v pořadu Devadesátka na ČT24

  • Zveřejněno: 04.09.2018

Devadesátka ve středu 29.8. na ČT24 na téma „Zvýšení platů ve veřejné sféře“ s předsedou Odborového svazu státních orgánů a organizací Pavlem Bednářem.

 

Ekonomika nesnáší radikální skoky, řekl k návrhům ČSSD a ČMKOS na růst minimální mzdy odborář Dufek

  • Zveřejněno: 27.08.2018

Ministryně proti premiérovi, šéf jedné odborové centrály proti šéfovi jiné centrály – současné debaty o růstu minimální mzdy v příštích letech odhalují rozpory i v jindy spíše soudržných skupinách. V pořadu Interview ČT24 to potvrdilo také vystoupení předsedy Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy a předsedy Asociace samostatných odborů (ASO) Bohumíra Dufka.

 

Jednání o navýšení platů zaměstnanců finančních orgánů

  • Zveřejněno: 22.08.2018

Zprávy, ČT24, 21.8.2018, v 17.30 -  rozhovor s předsedou Asociace samostatných odborů Bohumírem Dufkem na Ministerstvu financí po jednání s s ministryní financí Alenou Schillerovou. Rozhovor začíná v čase 1:41 pořadu.

 

Duel: Spory o platy. Couvne Babiš odborům a přidá plošně státním zaměstnancům?

  • Zveřejněno: 14.08.2018

V Duelu Seznamu diskutují o platech předseda školských odborů František Dobšík a předseda Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek. (Video: Seznam.cz)

 

VIDEO: První tři dny nemocenské mají být zase placené, shodlo se ANO s ČSSD. Přibude marodů?

  • Zveřejněno: 23.03.2018

Zrušení třídenní karenční lhůty nemocenské. Zatím největší ústupek ANO v jednání s ČSSD. Téma Duelu Seznamu pro odborového předáka Josefa Středulu (ČMKOS) a Ladislava Minčiče, ředitele odboru legislativy, práva a analýz Hospodářské komory.