Videoarchiv

VIDEO: Syndromem vyhoření trpí každý pátý. Vyhýbá se rybářům či duchovním

  • Zveřejněno: 14.12.2018

V pracovním prostředí, kde se důraz klade hlavně na výkon, si jím podle odborníků prochází stále více lidí. Pokud se příznaky neřeší, můžou přijít úzkosti a jiné psychické poruchy. Třeba počet pacientů s depresí se za posledních dvacet let zdvojnásobil. ČT

VIDEO: ČEZ a odbory se přou o navýšení mezd

  • Zveřejněno: 05.12.2018

Vedení ČEZ a odbory většiny firem, které do této energetické skupiny patří, se dosud nedohodly na výši růstu mezd pro příští rok. Zhruba 80 zaměstnanců ČEZ proto včera dopoledne protestovalo před centrálou společnosti v pražské Michli. Protesty se uskutečnily také přímo v jaderných elektrárnách v Temelíně a Dukovanech.ČTK

VIDEO: Premiér nemůže ovlivňovat dotace mířící k zemědělcům, tvrdí Faltýnek. Iluzorní, reaguje Bartoš

  • Zveřejněno: 05.12.2018

První místopředseda hnutí ANO a předseda jeho poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek nechápe, jak může premiér Andrej Babiš (ANO) ovlivňovat rozdělování dotací, když peníze míří hlavně rovnou zemědělcům na hektar půdy. Předseda Pirátů Ivan Bartoš ale považuje za iluzorní, aby rozdělování dotací předseda vlády ovlivňovat nemohl.

Na možné oprávněnosti právní analýzy, kterou vypracovala právní služba Evropské komise, se oba politici v Událostech, komentářích neshodli.

 

VIDEO: Výše minimální mzdy a důchodů

  • Zveřejněno: 16.11.2018

O odlivu kapitálu ze země, výši minimální mzdy a důchodů, i o aktuálním vývoji kolem kauzy "Čapí hnízdo" diskutovali 13.11.2018 v pořadu Aréna Jaromíra Soukupa politici společně s odboráři - které zde zastupovali předseda ČMKOS Josef Středula a předseda odborové organizace ve společnosti Bosch Diesel Jihlava Roman Bence.