Videoarchiv

VIDEO: Jak zvýšit nízké mzdy - bez politiků s odborníky

  • Zveřejněno: 07.09.2017

Ekonomika roste, nejsou lidi, hlas odborů sílí a strany vytáhly do předvolebního souboje o voliče. Co z toho vzejde? Razantní nárůst platů a mezd prakticky všem v republice, shodli se účastníci první předvolební debaty týdeníku Ekonom.

 

VIDEO: Mzdy v ČR

  • Zveřejněno: 06.09.2017

Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula byl v úterý 5.9. hostem pořadu Interview ČT24 na téma mzdy v ČR.

 

Videopozvánka na protestní setkání v Betlémské kapli

  • Zveřejněno: 01.09.2017

Představitelé Českomoravského odborového svazu pracovníků školství, Vysokoškolského odborového svazu, České konference rektorů, Rady vysokých škol a Unie školských asociací ČR se spojili ke společnému protestu kvůli současném stavu českého školství, zejména kvůli jeho nedostatečnému financování. Příznivci našeho školství, připojte se.

VIDEO: Hrozí stávka ve školách?

  • Zveřejněno: 29.08.2017

Předseda Českomoravského odborového svazu  pracovníků školství Mgr. František Dobšík byl včera hostem zpravodajského pořadu 90 ČT24, kde diskutoval na téma „Peníze pro učitele“ s bývalou ministryní školství Kateřinou Valachovou.

 

VIDEO: Platy učitelů

  • Zveřejněno: 22.08.2017

Náš motiv na zvýšení minimální mzdy nemá nic společného s volbami, v tomto období se jedná o rozpočtu každoročně, my si vlády nevybíráme, říká Josef Středula, předseda ČMKOS v pořadu DVTV Fórum na Aktuálně.cz.