Videoarchiv

VIDEO: Ekonomika v horších časech

  • Zveřejněno: 12.02.2019

Ekonomika zpomaluje – a vláda zprudka obrací kurz – zvažované podpory jako třeba obědy pro všechny školní děti nebudou, naopak ministerstva mají šetřit a propouštět úředníky a mluví se i o růstu daní. Události Komentáře ČT s trojicí hostů – poslancem Patrikem Nacherem /nestr. za ANO/, ekonomem Miroslavem Zámečníkem a personalistou Ladislavem Kučerou.

Bohumír Dufek a Jan Wiesner dne 10.2.2019 v pořadu Rozhovory, komentáře Českého rozhlasu Plus

  • Zveřejněno: 11.02.2019
Pořad Hlavní zprávy - rozhovory, komentáře si můžete přehrát na webové stránce Radiožurnálu (Diskuze začíná v 12:10).

VIDEO: Konec zákazu prodeje o svátcích?

  • Zveřejněno: 08.02.2019

Interaktivní zpravodajský pořad 90´ČT24 na téma „Konec zákazu prodeje o svátcích?“ s prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomášem Prouzou a Ivo Grossmannem z Unie zaměstnanců obchodu, logistiky a služeb.

VIDEO: Josef Středula v Duelu

  • Zveřejněno: 18.01.2019

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijal pozvání předseda Českomoravské konfederace odborových svazů  Josef Středula. V pořadu se 17. ledna 2019 probíraly nejen aktuální témata, ale došlo také na diskuzi o mzdách, bydlení a kandidatuře na prezidenta.

VIDEO: Daří se nám dobře. Nestrašme a soustřeďme se na odstraňování slabin, nabádá Dlouhý

  • Zveřejněno: 10.01.2019

Žádná velká krize nás letos nečeká, přestaňme se strašit, řekl k ekonomickým vyhlídkám Česka v pořadu Interview ČT24 prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Letošní růst hrubého domácího produktu odhadl pod třemi procenty. Tedy o něco nižší než loni, ale pořád velmi solidní.