Videoarchiv

Bohumír Dufek a Jan Wiesner dne 10.2.2019 v pořadu Rozhovory, komentáře Českého rozhlasu Plus

  • Zveřejněno: 11.02.2019
Pořad Hlavní zprávy - rozhovory, komentáře si můžete přehrát na webové stránce Radiožurnálu (Diskuze začíná v 12:10).

VIDEO: Konec zákazu prodeje o svátcích?

  • Zveřejněno: 08.02.2019

Interaktivní zpravodajský pořad 90´ČT24 na téma „Konec zákazu prodeje o svátcích?“ s prezidentem Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomášem Prouzou a Ivo Grossmannem z Unie zaměstnanců obchodu, logistiky a služeb.

VIDEO: Josef Středula v Duelu

  • Zveřejněno: 18.01.2019

Do pořadu Duel Jaromíra Soukupa přijal pozvání předseda Českomoravské konfederace odborových svazů  Josef Středula. V pořadu se 17. ledna 2019 probíraly nejen aktuální témata, ale došlo také na diskuzi o mzdách, bydlení a kandidatuře na prezidenta.

VIDEO: Daří se nám dobře. Nestrašme a soustřeďme se na odstraňování slabin, nabádá Dlouhý

  • Zveřejněno: 10.01.2019

Žádná velká krize nás letos nečeká, přestaňme se strašit, řekl k ekonomickým vyhlídkám Česka v pořadu Interview ČT24 prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý. Letošní růst hrubého domácího produktu odhadl pod třemi procenty. Tedy o něco nižší než loni, ale pořád velmi solidní.

VIDEO: Ekonomiku čekají slabší roky

  • Zveřejněno: 03.01.2019

Roky rekordních růstů jsou podle ekonomů za námi. Jak se bude dařit ekonomice letos? Co udělat proto, aby Česko neztrácelo konkurenceschopnost a aby se při výraznějším ochlazení ekonomika ani lidé nedostali do vážných problémů?

Téma pro názorový duel v pořadu Události Komentáře prezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslava Hanáka a šéfa odborů ČMKOS Josefa Středuly.