Průmysl a zemědělství

NÁVRH SPOLEČNÉ ZEMĚDĚLSKÉ POLITIKY PO ROCE 2020 JE I NADÁLE V CENTRU POZORNOSTI STÁTNÍCH ORGÁNŮ I ZEMĚDĚLSKÉ VEŘEJNOSTI!

  • Zveřejněno: 13.11.2018

V listopadu loňského roku předala Evropská komise Evropskému parlamentu, Radě Evropy, Evropskému hospodářskému výboru a Výboru regionů k diskusi návrh Společné zemědělské politiky (SZP) po roce 2020. Od té doby probíhá ve všech členských zemích EU debata, a to na různých úrovních státní správy i zemědělské veřejnosti těchto zemí s cílem zaujmout určitý postoj k tomuto návrhu Evropské komise.

Odboráři: Babiš slíbil, že si prodej ArcelorMittalu pohlídá

  • Zveřejněno: 01.11.2018

Premiér Andrej Babiš (ANO) při středečním setkání s odboráři huti ArcelorMittal slíbil, že si „pohlídá“, aby důsledkem prodej společnosti nebylo propuštění či zastavení výroby v Ostravě. ČTK to řekl předseda Odborové organizace ArcelorMittalu Ostrava Petr Slanina, který tak komentoval setkání odborářů hutí s předsedou vlády ČR.

Exministr financí Ivan Pilný je náměstkem na MPO

  • Zveřejněno: 31.10.2018

Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková včera rozhodla o jmenování bývalého ministra financí ČR a generálního ředitele české pobočky společnosti Microsoft Ivana Pilného (ANO) do funkce náměstka člena vlády.