Hledání práce

Byl aktualizován web www.nahradniplneni.cz AZZP ČR

  • Zveřejněno: 17.05.2019

Ne vždy může zaměstnavatel vytvořit dostatečný počet vhodných pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením, povinnost, kterou mu ukládá zákon o zaměstnanosti. V současné době není výjimkou, zejména v regionech s extrémně nízkou zaměstnaností, že pro vytvořené pracovní místo nezíská invalidní osobu s potřebnými předpoklady pro danou práci.

Veletrh Uplatni.se i letos nabídne práci mladým lidem

  • Zveřejněno: 13.11.2018

Už počtvrté budou 21. listopadu prostory Studia ALTA otevřeny pro veletrh pracovních příležitostí Uplatni.se. Jde o veletrh zaměřený na oblast udržitelného podnikání a určen je pro studenty a absolventy vysokých škol, jako inspirace úspěšnými projekty a zajímavými řečníky. Seznámit se zde mohou také s firmami a organizacemi, které se jen „nenatírají na zeleno“, ale skutečně realizují aktivity v rámci podpory udržitelného rozvoje. Na veletrhu Uplatni.se mají návštěvníci také příležitost získat vhodné kontakty pro své budoucí pracovní uplatnění nebo pro založení vlastního podnikání.

Na veletrhu práce Profesia days na pražském výstavišti v Letňanech své služby představí Úřad práce ČR

  • Zveřejněno: 05.11.2018

Více než sedm desítek vystavovatelů, desítky přednášek a workshopů, široká nabídka volných pracovních míst v České republice i Evropě a možnost osobního setkání se zástupci firem z různých oborů. To vše bude připraveno pro návštěvníky veletrhu práce Profesia days ve dnech 7. – 8. listopadu 2018 na pražském výstavišti v Letňanech. Své služby představí také Úřad práce ČR a celoevropská síť EURES.

V Klatovech proběhne „Akademie řemesel“

  • Zveřejněno: 05.11.2018

Zástupci téměř tří desítek středních škol z Plzeňského a Jihočeského kraje se představí ve středu 7. 11. 2018 od 9.00 do 15.00 hodin v Kulturním domě v Klatovech (Domažlická 767) na už tradiční akci „Akademie řemesel 2018“.

Pomoc mladým při výběru povolání v Tachově

  • Zveřejněno: 05.11.2018

Celkem 25 zástupců středních škol, učilišť a zaměstnavatele ze Stříbra se představí v úterý 6. 11. 2018 na už 16. ročníku tradiční prezenční výstavy středních škol s názvem „Kam na školu? Kam do učení? Kam za vzděláním?“.