Kalkulátory

Výpočet rodičovského příspěvku od roku 2020

  • Zveřejněno: 06.02.2020
Výpočet rodičovského příspěvku určí výši příspěvku vypláceného státem po ukončení mateřské. Spočítejte si kolik dostanete. iDNES

Vyšší příjem může škodit. Kalkulačka dlužníkům řekne, jakou práci vzít

  • Zveřejněno: 29.11.2018

Zadluženým lidem v hmotné nouzi se často nevyplácí, když si prací zvýší příjem. Kvůli exekucím jim totiž nakonec může zůstat méně peněz, než kdyby byli jen na sociálních dávkách. Najít optimální řešení jim má pomoci nová kalkulačka výhodnosti práce. iDNES.cz

Cenové mapy České republiky – 1/2016

  • Zveřejněno: 28.07.2016

Jedním ze staronových pojmů, který v české (československé) legislativě mezi roky 1950 – 2012 neexistoval, je i právo stavby. Již během poměrně krátkého období, které uplynulo od nabytí platnosti Nového občanského zákoníku, se ocenění práva stavby stalo relativně častým znaleckým úkolem, zejména v sektoru oceňování pro veřejnou správu a samosprávu. Kromě ocenění práva stavby se toto vydání zabývá i oceněním věcných břemen, která jsou nedílnou součástí práce znalců.

Kalkulátor k nové tarifní struktuře

  • Zveřejněno: 05.02.2016

Energetický regulační úřad na svých webových stránkách spustil sekci, kde si lidé mohou dopad změny spočítat. Kalkulátor podle zadaných parametrů, které může zákazník najít např. na své poslední faktuře za elektřinu, spočítá platby za elektřinu v současné tarifní struktuře (STS) a v nové tarifní struktuře (NTS) a umožňuje zákazníkům porovnat, jaký vliv na ně bude NTS mít. 

 

Sociální kalkulačka

  • Zveřejněno: 15.07.2015

Sociální kalkulačka Vám pomůže odhadnout, jestli máte nárok na nějakou dávku nebo příspěvek.
Poskytne i další rady, jak řešit tíživou sociální situaci.

 

Výpočet nemocenské 2015

Výpočet nemocenské je prováděn v souladu se zákonem č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění ve znění pozdějších předpisů.