Uzavření pracovišť pro Prahu východ a západ

  • Zveřejněno: 22.02.2021
  • Autor: TZ

Z důvodu epidemické situace bude od pondělí 22. 2. 2021 do odvolání uzavřena část Kontaktních pracovišť Úřadu práce ČR pro Prahu - východ a Prahu - západ (Dobrovského 25, Praha 7), konkrétně Oddělení zprostředkování zaměstnání, evidence a podpory v nezaměstnanosti, poradenství a dalšího vzdělávání. 

Žádosti a další podklady je možné odevzdávat do viditelně označených boxů na podání umístěných u vchodu na pracoviště. V nutném případě je možné obrátit se na podatelnu. Klienty, kteří mají stanovený termín osobního jednání, zástupci ÚP ČR zkontaktují v co nejkratší možné době. 

Žádáme klienty, aby nadále využívali jinou než osobní cestu komunikace s Úřadem práce ČR. Vyplněné formuláře je možné podávat elektronicky, tedy prostřednictvím datové schránky nebo e-mailem. Po dobu nouzového stavu není nutný zaručený elektronický podpis. Další možností podání je pak zaslání žádostí a dalších podkladů poštou (s vlastnoručním podpisem) nebo v době úředních hodin odevzdání tiskopisů na podatelně či do schránek na podání.
Více ZDE 

Formuláře, včetně jejich vyplněných vzorů, jsou k dispozici ZDE
Další informace a návodná videa jsou k dispozici ZDE 

 

 

 

 

  • Zdroj: Úřad práce ČR