Hledání nového zaměstnání

Čeho se vyvarovat při psaní životopisu, k čemu je dobrý motivační dopis a jak se připravit na pohovor. Vytvořte si profil na jednom z portálů pro hledání práce a vybírejte si z nepřeberného množství nabídek.

Jobs.cz
Ambiciózní specialisté a manažeři, studenti a absolventi vysokých škol, kteří míří výš. Za své know-how a iniciativu vyžadují odpovídající pracovní prostředí a ohodnocení. Komplexní karierní portál, který přináší kromě nabídek zaměstnání také příležitosti ke vzdělávání a inspiraci k profesnímu rozvoji.

Prace.cz
Lidé, kteří pracují ve službách, výrobě nebo na běžných kancelářských pozicích, hledají zaměstnání na portálu Prace.cz. Pracovní portál, určený hlavně pro obsazování volných pracovních míst, u kterých jsou důležité praktické zkušenosti, schopnosti a dovednosti.

Dobraprace.cz
Uchazečům o zaměstnání přináší volná pracovní místa z celé ČR i ze zahraničí, možnost vložit životopis i službu Práce na e-mail. Při hledání práce pomohou i odkazy na pracovní agentury. Pro zaměstavatele a agentury nabízí inzerci práce za výhodných podmínek.

EURES
Úřad práce České republiky (ÚP ČR) se po připojení země k EU (2004) stal součástí sítěEURES, jejímž základním posláním je usnadňovat mezinárodní mobilitu pracovních sil. Službu EURES (z angl. EURopean Employment Services = Evropské služby zaměstnanosti) nabízejí veřejné služby zaměstnanosti všech 28 členských států EU, dále členské země EHP Island, Lichtenštejnsko a Norsko, a prostřednictvím bilaterálních smluv také Švýcarsko.

Nazkusenou.cz
Cílem portálu je sjednotit informace o všech možnostech zahraničních výjezdů za účelem výdělku, vzdělávání nebo dobrovolnické činnosti.

Easy-prace.cz
Easy práce obsahuje přes 30 000 pracovních nabídek jak pro čechy tak pro cizince. Navíc je propojena s webem Zivotopisy.cz, což je největší databáze životopisů v ČR.

PraceOZP.cz
Komplexní servis pro osoby se zdravotním postižením hledající práci a důkladné vzdělávání zaměstnavatelů. Nejedná se pouze o zprostředkování práce, ale o vytvoření servisní a edukační organizace, která spojuje znalosti a zkušenosti neziskových organizací a pacientských skupin v práci s osobami se zdravotním postižením.

AirJobs.cz
Chytrý pracovní portál nové generace. Nabízí moderní a intuitivní pracovní prostředí a využívá nejnovějších technologií.

Ministerstvo práce a sociálních věcí
Na portále MPSV můžete vyhledávat v nabídkách práce a naleznete zde další potřebné informace (odkazy na jednotlivá pracoviště Úřadu práce, seznam pracovních agentur apod.)

Volnamista.cz 

Portál pro vyhledávání voných pracovních míst v celé ČR.

CHCIPRACI.CZ  - Pracovní portál

Hledáte lepší práci? Nové zaměstnance? Vyberte si na jednom místě.