Aktuálně

Riziko stávky v jihlavském Automotive Lighting

  • Zveřejněno: 16.05.2018

Ani zatím poslední pokus odborářů jihlavského podniku Automotive Lighting dohodnout přiměřené podmínky pro zaměstnance, nedospěl k přijatelnému řešení. V pátek 11. května se sice zástupci ZO OS KOVO sešli s představiteli managementu, ti však některé jejich zásadní požadavky odmítli. Časově neomezená stávková pohotovost tedy nadále trvá.

Odbory v ČSOB uvažují o stávce!

  • Zveřejněno: 15.05.2018

Vyhrožování, nízké mzdy a čím dál tím horší podmínky – toto je realita práce v belgickém KBC v České republice, uvádí se ve zprávě, kterou byla koncem dubna zveřejněna na webu Odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví.

Sdělení komise Evropskému parlamentu, Radě, Evropskému hospodářskému a sociálnímu výboru a Výboru regionů - Budoucnost potravinářství a zemědělství.

  • Zveřejněno: 15.05.2018

Evropská komise zveřejnila dokument "Sdělení komise Evropskému parlamentu, Radě, Evropskému hospodářskému a sociálnímu výboru a Výboru regionů - Budoucnost potravinářství a zemědělství!. Tento materiál představuje jak by mělo se vyvíjet potravinářství a zemědělství v letech 2021 - 2027.